International Jump Tekken Tournament 2

____________________________ REGISTER CLOSE : 10.04.2016

You are not logged in.

#1 2016-05-02 11:46:39

Laciaty
Administrator/Admin
Registered: 2016-03-20
Posts: 79
Windows 7Opera 36.0.2130.65

KamiLL vs Patrick

KamiLL

Patrick

Offline

#2 2016-05-07 22:20:14

Patrick Jumper
Jumper
Registered: 2016-03-22
Posts: 2
Windows 8.1Chrome 50.0.2661.94

Offline

#3 2016-05-10 23:29:17

KamiLL
Jumper
Registered: 2016-04-09
Posts: 5
Windows 7Firefox 46.0

Re: KamiLL vs Patrick

https://youtu.be/Su8451S1CQQ

Added later 20 min 52 s:
https://youtu.be/HfRXSWzyOJ8



TAMTEN DO USUNIECIA

Offline

#4 2016-05-14 14:07:33

Jelle
Sędzia/Judge
Registered: 2016-03-21
Posts: 25
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Re: KamiLL vs Patrick

KamiLL vs Patrick:
Old style vs New Style
Both met too early the league, both deserved a place in the second round.
I think KamiLL was technically better except for some moments, Patrick showed proper technique as well.
The height of the kicks of Patrick are impressive but it looks a bit stiff in the rotations.
Both showed nice power, I think Patrick was a bit better by energy, KamiLL didn't had a good ending.
KamiLL was better than Patrick by rhythm, I see KamiLL's moves are really onbeat in general, Patrick was onbeat during the breaks & double kicks but no so onbeat in general.
Talking about tricks.. I think Patrick was a bit more impressive, but I liked the combo's of KamiLL too..
It's hard to judge like this. For me, KamiLL was better in general but didn't had a good finish.

KamiLL: 8
Patrick: 8

Offline

#5 2016-05-14 16:47:52

Laciaty
Administrator/Admin
Registered: 2016-03-20
Posts: 79
Windows 7Opera 37.0.2178.43

Re: KamiLL vs Patrick

Patrick :
U Ciebie najbardziej mi sie podoba  technika jak i taniec w bit oraz dynamika , ale niestety można zauważyć że od pewnego czasu tańczysz jedno i to samo , takie ja mam zdanie . Brakuje tego wow ! Może jest to spowodowane tym że znam już dobrze twój styl , ale nadal jest on dla mnie najlepszy w Polsce

KamiLL :
Niesamowite co potrafisz zrobić , albo sobie przypomnieć w takim krótkim czasie . Mistrz nigdy nie zapomni jak to sie robi , tak jak wspomniał Jelle , można zauważyć stary styl vs nowy . Technika kreatywność u Ciebie jak najbardziej na plus , dynamicznie też bardzo fajnie . Końcówka wyszła bardzo nie estetycznie

Dodam od siebie że jest to najlepsze battle z tej ligi jak do tej pory i wyłonić wygranego będzie bardzo ciężko
Patrick: 7.75
KamiLL : 7.75

Offline

#6 2016-05-14 23:33:12

swistak109
Sędzia/Judge
Registered: 2016-03-21
Posts: 15
Windows 7Firefox 46.0

Re: KamiLL vs Patrick

KamiLL : Typowy Kamillowy styl , spokojny , techniczny lecz jak na cb mało energiczny i tego mi u cb zabrakło . Oczywiście taniec do bitu co tez na plus .

8.5/10

Patrick : Pierwsze co mi sie wrzuciło w oczy to że nie prostujesz nóg w kolanach , mi się to zbytnio nie podoba . Po za tym technicznie dobrze lecz przeciwnik w był lepszy jeżeli patrzeć na technikę . Tanieć do "kicków w muzyce" to u cb częsty widok i nawet dobrze ci to wychodzi .

8.5/10

Offline

#7 2016-05-15 11:46:57

Radnaro
Sędzia/Judge
Registered: 2016-03-27
Posts: 42
WindowsChrome 50.0.2661.102

Re: KamiLL vs Patrick

Patrick:  8 / 10
Technika i energia super. Taniec do muzyki tez tak jak powinno być. Wycisnąłeś z nuty ile chciałeś.
Jedyne co bym u cb zmienił to wyrównanie wysokości nóg na 1 poziom bo masz fajnie wysoko i nagle wywalasz ją aż do czoła.
Lepiej trzymać jeden poziom według mnie.
Końcówka też taka nie bardzo. To jest fajny trick ale sztuką jest go dać w środku solówki i z tego fajnie wyjść, a nie dawać koniec.
W dodatku upadłeś tak nieestetycznie w stylu "aj oo...uf" Lepiej zakończyć prościej żeby było "oo zatańczył dobre solo i je elegancko skończył."
Ciśnij bo możesz w tej lidze zaszaleć

KamiLL 8 / 10
Noo przyznam że mnie mega zaskoczyłeś. Naprawde fajne solo. Również wykorzystałeś nutke i zatańczyłeś energicznie.
tricki i kombinacje tez fajne. Bardzo wyrównana walka. W kilku trikach cie wyrzucało/zarzucało. Patrcik lepiej słyszy muzyke ale ty miałeś ciekawsze kombinacje.

Prawde mówiąc o waszej walce zadecyduje gust sędziów bo macie zupełnie inne solówki. kwestia tylko kto kogo kim urzeknie lub przekona. Macie zupełne inne podejscie do skakania i brakuje w obu solach czegoś co by przekonało mnie do "moje solo lepsze" 
Naprawde szkoda, że któryś z was musi już odpaść. chciałbym was obu zobaczyć dalej.
Powodzonka dla was [dblpt]D

Offline

#8 2016-05-15 19:38:27

Wilku
Sędzia/Judge
Registered: 2016-05-15
Posts: 23
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Re: KamiLL vs Patrick

KamiLL 8.5/10
W końcu jakis filmik gdzie jest luz i płynnosc. Ciekawe wariacje i fajnie to kointegrowało z muzyką. Zabraklo troszke wiecej energii do  9.

Patrick 8,5/10
Lepsze kombincje niz przeciwnik i kazdy element idealnie wpasowany w muzykę. Na początku troszke cie wyrzucalo z lini po zakonczeniu komba. 

Technika i lekkosc vs kombinacje i energia
Nie mnie decydowac który lepszy

Offline

#9 2016-05-31 08:36:59

Leito
Jumper
Registered: 2016-05-31
Posts: 1
Windows 7Opera 37.0.2178.43

Re: KamiLL vs Patrick

Zostałem poproszony o niestronnicze ocenienie waszej walki, ponieważ jak widać macie cały czas remis. Długo myślałem nad waszymi filmami, zaparzyłem sobie kawę i oglądałem każdy po kolei przez długie naście minut. Nie było to dla mnie łatwe i mam nadzieję, że moja ocena nikogo nie urazi. Nigdy nie byłem sędzią, ale nie mam z tym żadnych kompleksów. Chcę w tej chwili zrobić dobrą robotę dla każdego z was! [dblpt]) Bardzo trudno było mi wybrać i ocenić, ponieważ jeden miał coś, czego nie miał drugi, a drugi miał coś czego nie miał pierwszy. Powinniście spotkać się wiele później, tak jak mówili przedmówcy. Jednak stało się inaczej, pora temu zaradzić! [dblpt])

KamiLL - Czytam poprzednie oceny sędziów i nie rozumiem czym są zachwyceni. Chłopie, przecież Ty potrafisz wiele więcej. Ale niestety, nie mogę Cię ocenić po tym jak wielkie robisz wrażenie na mnie w innych filmach, dojdę więc do sedna. Jesteś bardzo luźny, masz świetnie wykreowaną płynność, którą jak mniemam nabyłeś przez wiele lat treningów. Masz ciekawie połączone tricki, robisz je lekko, co najważniejsze w rytm muzyki. Niestety, nie patrząc na czas i doświadczenie,, sądzę, że jak na tak dobrą technikę i płynność, Twoja kreatywność tutaj została pokazana jedynie w ułamku procenta, gdzie Patrick może nie dogonił Ciebie tak dobrze z techniką i wykończeniem tricków, ale widać po jego filmie, że włożył w nagranie solówki wiele więcej pracy.  Jesteś bardzo dobrym tancerzem, masz genialne wariacje tricków, ale na tym etapie nie pokazałeś, że na prawdę chcesz wygrać. A pamiętaj - nigdy nie można lekceważyć przeciwnika, niezależenia jak doświadczeni jesteśmy. Nie mówię, że Ty to zrobiłeś, jednakże mogłeś pokazać te 5% więcej. [dblpt]) Tak czy inaczej, bardzo dobre i płynne solo.

7,5/10

Patrick - Na wstępie. Czytam komentarze i nie rozumiem. Czego? Ano tego, że nie pokazałeś na filmie niczego nowego, od siebie. Tańczysz bardzo poprawnie, ale właśnie. Tylko poprawnie. Wolałbym, abyś zrobił jeden błąd więcej, ale pokazał coś OD SIEBIE. Nie masz swojego stylu, czegoś niepowtarzalnego, co KamiLL (niestety dla Ciebie) ma. Jednak tu szczęście dla Ciebie, że KamiLL nie pokazał tego co potrafi w choćby małym stopniu. Tobie jednak zależało na wygranej na swój sposób i pokazałeś, że chcesz. Widać to po energii, widać po wariacjach, kombinacjach, dobrych przejściach i dobranych "kickach w muzyce". Dałeś z siebie sporo i mimo tego, że wykończenie Twoich tricków zaczęło w pewnym momencie mnie irytować, bo akcentowałeś je dziwnie w połowie, a nie umiałeś ich dokończyć z impetem. Tak jakby...brakowało Ci luzu w kolanach, tak odrobinę. Sądzę jednak, że dając Tobie szanse, w 1/16 pokażesz więcej. Jeżeli nie, mocno się zawiodę. Gdybyś był trochę luźniejszy i z większą finezją podszedłbyś do kombinacji, miałbyś mocną przewagę, a tak... wygrywasz wyłącznie o 0,5 punkta. Nie zmarnuj tego, masz potencjał. [dblpt])

8/10.

Last edited by Leito (2016-05-31 08:41:10)

Offline

#10 2016-05-31 14:30:24

Krejzol
Jumper
Registered: 2016-04-05
Posts: 5
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Re: KamiLL vs Patrick

Nie podważam niczyjej oceny, ale jak Patrick tańczy bardzo poprawnie to mimo, że siedzę w tym 7 lat to ja nie mam pojęcia o tym tańcu chyba [dblpt])
To jest właśnie dobieranie kompetentnych sędziów do ligii...

Offline

Registered users online in this topic: 0, guests: 1
[Bot] ClaudeBot

Board footer

Powered by FluxBB
Modified by Visman